Narbis łączy technologię Neurofeedback z elektrochromatycznymi obiektywami do stworzenia urządzenia treningowego mózgu.
To pomaga trenować twój mózg, tak abyś mógł skoncentrować się i wykonywać swoje czynności jak najlepiej.

Soczewki sprawiają, że szkolenia są szybkie i łatwe – możesz trenować podczas czytania książki, pracy przy komputerze, a nawet oglądając telewizję.

Jak to działa?

Gdy rozpraszasz się okulary ciemnieją, a gdy zaczynasz się skupiać, szkła stają się jasne.
Utrzymując szkła okularów jasne, można nauczyć się skupić swoją uwagę dłużej.

Poprzez wielokrotne szkolenie twojego mózgu możesz dowiedzieć się,  jak dostosować jego zachowanie – wspieranie dobrych nawyków i zniechęcania do złych.

Jakie są korzyści ze  szkolenia Neurofeedback?

Badania wykazały, że trening neurofeedback zwiększa neuroplastyczność i zdolność do tworzenia połączeń między komórkami mózgu.

Trening pokazał znaczną poprawę pomagając ludziom w odzyskaniu koncentracji, poprawieniu pamięci, poczucia własnej wartości i ogólnego nastroju.

A najlepsze jest to – gdy nauczysz się to już  nie zapomnisz. To jest jak nauka jazdy na rowerze. Umiejętności, które zdobędziesz po ukończeniu programu szkoleniowego będziesz używać we wszystkich dziedzinach życia. Możesz nadal utrzymywać i doskonalić swoje umiejętności, ale ich nie stracisz.

Szkolenie

Twój mózg produkuje różne wzory w zależności od nastroju i samopoczucia.
Narbis uczy, jak przejść z jednego stanu do drugiego zależne od twojej woli, dostosowując wydajność mózgu, aby pomóc w zadaniu.

Narbis to 5 programów szkoleniowych każdy zaprojektowany w celu poprawy wydajności mózgu w poszczególnych obszarach:

Skupienie

Program szkolenia poprawi zdolność koncentracji, zwiększy zdolność do uczenia się i przechowywania informacji, a także spowolnienie efektów starzenia poznawczego, poprawę pamięci.

Wydajność

Program szkolenia będzie zwiększać twoją kreatywność, wyostrzy umiejętności motoryczne, pomoże poprawić równowagę, czas reakcji i koordynację.

Sen

Program szkolenia pomoże Ci łatwiej zasnąć nie budząc się w nocy, pomaga czuć się wypoczętym i gotowym na nowy dzień.

Spokój

Ten program szkoleniowy pomoże skuteczniej radzić sobie ze stresem, zmniejszając poziom lęku i impulsywności, pomaga czuć się spokojnym, uważnym i skupionym.

Nastrój

Program ten pomoże Ci zwiększyć twoją pewność siebie, ogólnej poprawy samopoczucia. Poprawiają się relacje z innymi, utrzymasz pozytywne nastawienie do życia.

Pierwsze kroki

Narbis to system typu plug-and-play. Nosić okulary, podłączyć do aplikacji i wybierz swój program i jesteś gotowy, aby rozpocząć trening mózgu!

1. Założyć opaskę i okulary. Regulacja czujników do wygodnej pozycji na głowie
2. Za pomocą Bluetooth do łączenia się aplikacji Narbis na telefon, tablet lub komputer i wybierz program treningowy.
3. Rozpoczęcie treningu. W praktyce musisz próbować jak najdłużej skupiać swoją uwagę aby soczewki pozostawały jak najdłużej jasne.
4. Zobacz swoje postępy. Po treningu, śledź swoje wyniki i wyznaczaj cele dla przyszłych osiągnięć.
Możesz trenować podczas czytania książek, pracując komputerze, a nawet oglądając telewizję.
Szkolenie powinno trwać 30-45 minut, wykonywane co najmniej dwa razy w tygodniu.Ukończysz pełny program szkoleniowy po 40-60 sesjach.

Dlaczego Narbis jest inny?

Okulary pozwalają także trenować w kontekście prawdziwego życia. Wiele programów szkoleniowych mózgu ma trenować na podstawie analizy danych lub odtwarzania konkretnych gier – wyniki nie zawsze przekładają się w codziennym życiu. Z Narbis możesz trenować we własnym domu podczas wykonywania normalnej codziennej czynności.