Przedstawiamy bezprzewodowy system dźwiękowy, który stanie się centrum twojego muzycznego wszechświata. Core jest to głośnik high tech, który pozwala cieszyć się z muzyki w całym domu i poza nim. Core to mały, przenośny i elegancki system głośników.

Zabierz go tam, gdzie chcesz: Core zmieści się w dłoni i ma 12-godzinny czas pracy baterii. Jest to w pełni przenośny, z salonu do ogródka, gdzie zechcesz.

Wypełnij każdy pokój w domu czystym brzmieniem muzyki: Naciskając jeden przycisk, można podłączyć do dziewięciu wejść aby wypełnić swój dom muzyką.

Nie wszystkie małe głośniki brzmią tak samo, panuje przekonanie, że niewielkie głośniki to nieimponujący bas, a dźwięk jest płaski i jednowymiarowy.

Core wytwarza ogromny dźwięk, dzięki któremu stwarza pozory, że jest słuchany z paru oddzielonych głośników wysokiej klasy, oprócz tego, urządzenie jest wystarczająco małe, aby trzymać je w dłoni. Każdy, kto słyszał dźwięk z Core potrząsa głową ze zdumienia. „Nie mogę uwierzyć, że taka mała skrzynka brzmi jak dwa duże głośniki!”

Starannie dobrane nowe technologie tworzą fenomenalną wydajność akustyczną Core. Jądro procesora ARM działa intuicyjnie, aby utrzymać cały system zsynchronizowany.

Holografia akustyczna

Aby osiągnąć swoje niesamowite dźwiękowe wyczyny, Core wykorzystuje technologię holografii akustycznej do produkcji pola dźwięku stereo, który jest zdumiewającej wielkości i jakości. Technika ta polega na fizycznym odtworzeniu dźwięku w przestrzeni – podobny do hologramu – co jest bardziej czyste i brzmi jeszcze lepiej niż tradycyjne stereo lub surround.

Absolute Bass Technologia (ABT) to połączenie elektroniki, oprogramowania i urządzeń mechanicznych pracujących w zgodzie, które produkują niską wydajność częstotliwości niezrównaną do jego wielkości. Wynik końcowy to głośnik, który można trzymać w dłoni wytwarzające prawdziwy bas, który można poczuć, a nie tylko usłyszeć.

Podłączenie dowolnego przewodowego lub bezprzewodowego subwoofera nadaje się idealne do oglądania filmów akcji.